Beschrijving
16' Stalen velgen (I44), 22 kW lader, Achterdeuren 180 graden (W50), Achteruitrijcamera (FR8), Ahw-kogelkoppeling vast (Q22), Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, Bandenmerk zonder fabrikantopgave (RD9), Bijrijderstoel met ligfunctie (SL1), Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar (F68), Bumper in lakkleur...
Mercedes-Benz Citan - eCitan L2 Pro 51 kWh | Snelladen | Trekhaak | Certified 24 mnd garantie
- transmissie Automaat
- bouwjaar 5-2024
-
km.stand
12.199
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
16' Stalen velgen (I44), 22 kW lader, Achterdeuren 180 graden (W50), Achteruitrijcamera (FR8), Ahw-kogelkoppeling vast (Q22), Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, Bandenmerk zonder fabrikantopgave (RD9), Bijrijderstoel met ligfunctie (SL1), Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar (F68), Bumper in lakkleur...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Citan | Kenteken V-50-FGZ |
| Bouwjaar 5-2024 | Km. stand 12.199 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 810 kg |
| Deuren 2 | Kleur Helvienzilver metallic (grijs metallic) |
| Prijs €25.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies