Beschrijving
Achterdeuren 180 graden (W50), Achteruitrijcamera (FR8), Bestuurdersstoel verwarmd, Multifunctioneel stuurwiel (CL4), Passagiersbank, twee passagiers voor (S23), Stoelverwarming bestuurder (H16), Stuurwiel in hoogte en hoek verstelbaar (CL1), Tempmatik (airco) (HH9), Achterklep, Active Brake Assist (BA3), Adaptieve remlichten (LE1), Afstandsbediening (drie knoppen) (FY7), Airbag bijrijder (SA6), Airbag passagier, Airconditioning zone 2 (gematigd) (HI2), Alarm klasse 1(startblokkering),...
Mercedes-Benz Vito - eVito L2 66 kWh | 286 km WLTP | Camera | Cruise | Certified 24 mnd garantie
- transmissie Automaat
- bouwjaar 11-2022
-
km.stand
33.896
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achterdeuren 180 graden (W50), Achteruitrijcamera (FR8), Bestuurdersstoel verwarmd, Multifunctioneel stuurwiel (CL4), Passagiersbank, twee passagiers voor (S23), Stoelverwarming bestuurder (H16), Stuurwiel in hoogte en hoek verstelbaar (CL1), Tempmatik (airco) (HH9), Achterklep, Active Brake Assist (BA3), Adaptieve remlichten (LE1), Afstandsbediening (drie knoppen) (FY7), Airbag bijrijder (SA6), Airbag passagier, Airconditioning zone 2 (gematigd) (HI2), Alarm klasse 1(startblokkering),...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Vito | Kenteken VSJ-24-D |
| Bouwjaar 11-2022 | Km. stand 33.896 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 945 kg |
| Deuren 5 | Kleur Poolwit |
| Prijs €20.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 85 kW (113 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 85 kW |
| Maximaal koppel 295 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies